Slovo operatéra

„Bezskalpelová technika se v západních zemích stala metodou volby při provádění vazektomie pro svou jednoduchost a bezpečnost.“

MUDr. Lukáš Bittner

FEBU, FECSM, urolog, sexuolog

Techniku bezskalpelové vazektomie jsem se naučil od profesora Petera N. Schlegela z Cornellovy univerzity v New Yorku, ikony světové andrologie. Promoval jsem na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy a následně jsem získal atestace z urologie a sexuologie. Pro mezinárodní evaluaci svých znalostí jsem složil evropské zkoušky z urologie- FEBU a sexuologie- FECSM. Odborně se věnuji andrologii- vědě, která se zabývá chorobami mužských pohlavních orgánů. Působím jako odborný asistent na Urologické klinice 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady. Dále pracuji jako vedoucí lékař Andrologické kliniky.

Od roku 2020 mi s prováděním vazektomií vypomáhá zkušený urolog MUDr. Otakar Štanc, FEBU, který také promoval na 1. lékařské fakultě a posléze působil 8 let na urologické klinice Nemocnice na Bulovce, kde vedl andrologickou ambulanci. Následně získal atestaci z urologie a v roce 2014 složil evropské zkoušky z urologie FEBU. V současnosti pracuje jako lékař urologické kliniky FN Královské Vinohrady.

Náš Twitter

Vazektomie bez skalpelu

Sexuální život bez starostí

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.